2019 жылдың финалистері

 

«Nazarbayev Fund Schools Challenge – 2019»

оқушылар байқауының финалға қатысушылардың тізімі

 

Аймақ

Командалар атауы

Қатысушылардың аты-жөні

Оқу орны

Жетекшінің аты-жөні

1.

Нұр-Сұлтан қ.

Ernesto

Кожин Егор

Әбдіғали Арсен

Советканов Досжан

Молдагали Еламан

Физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Жалиева Гульзада Шарапиденовна

2.

Алматы қ.

Red Panda

Мурат Омар

Асхат Ілияс

Кеңесбеков Алихан

Сапарғали Абдулла

«Білім-Инновация» Лицейі

Шокобалинов Нурсултан Жумашевич

3.

Шымкент қ.

Fun crew

Баймбетова Балнұр

Жуманова Әсел

Мұханов Мақсат

Абдығаппар Сымбат

№ 65 мектеп-гимназия

Тешабоева Гульзада Онгаровна

4.

Ақмола облысы

Aviators

Балтабаев Тамерлан

Салахетдинова Амина

Гетманец Руслан

Абишев Чингиз

«Л.Н. Толстой атындағы № 4 гимназия – мектебі» КММ

Щербина Вероника Александровна

5.

Ақтөбе облысы

ALPHA

Куандык Айханым

Мустахимова Жансая

Сматова Назым

Есенжолова Нурай

Физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Жугинис Айнур Самигуллакызы

6.

Алматы облысы

Air4Four

Қанатұлы Дәулет

Қалдыбайұлы Әниар

Нұғманов Санжар

Ыбырай Ескендір

Дарынды балаларға арналған № 20 лицей

Трофимов Всеслав Николаевич

7.

Атырау облысы

The Sapsan

Косымбаев Альтаир

Садуахас Санжар

Марат Рамадан

Турсынбаев Зейнур

«Білім-Инновация» Лицейі

Tаңат Нұрзат Асхатұлы

8.

Шығыс-Қазақстан облысы

Thunder

Рахимбердинов Данияр

Ногайбаев Али

Черепанов Марк

Цыбрий Егор

«Бриг» жеке бизнес мектебі

Бутова Ирина Владимировна

9.

Жамбыл облысы

Phystech

Шакенов Ерслан

Жапсар Аян

Шолпанбеков Алижан

Куссанбай Нурдана

Тараз қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Джусамбаев Мирлан Толегенович

10.

Батыс-Қазақстан облысы

4ces

Сятова Альфия

Клосс Мария

Лабашкин Глеб

Сагымбаев Ануар

№35 мектеп-лицейі

Валеева Инна Маратовна

11.

Караганды облысы

Fly Up

Арман Тогжан

Жумагулова Айкелбет

Садвакасов Торе

Лавренюк Егор

Назарбаев Зияткерлік мектебі

Жумабеков Джамбул Салкенович

12.

Костанай облысы

Icarus

Уәлиханқызы Жұлдыз

Шегенов Жандос

Сон Денис

Садуева Карина

Қостанай қаласы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Баишев Кайрат Адильбекович

13.

Кызылорда облысы

Skyhawks

Шигамбаева Сара

Қадыр Дильназ

Матжан Аружан

Жұмажанова Дильназ

«Білім-инновация» лицейі №10

Құрманғали Ақкенже Жаңабайқызы

14.

Маңғыстау облысы

Aqtau BIL

Бекберген Айбек

Шандыбаев Жандос

Кенжебек Асылхан

Сүйерқұл Нұрмұхаммед

 

Дарынды ер балаларға арналған "Білім-Инновация" лицейі

Джунебаев Азамат Досымжанович

15.

Павлодар облысы

SINGLE WAVE

Зелева Кристина

Коблан Мирас

Косанов Динмухамед

Никифоров Дмитрий

Павлодар қ. Дарынды балаларға арналған № 8 мектеп-лицейі

Захаров Александр Николаевич

16.

Солтүстік-Қазақстан облысы

Wings

Кауышева Дана

Сайнжан Әмір

Самыратова Алина

Большебратский Вадим

Петропавл қ. Химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Крючков Василий Николаевич

17.

Түркістан облысы

Hobbits

Бақтияр Ерғанат

Утепов Жумадил

Мәдібек Қуаныш

Қойшиев Еділ

Кентау қ. «Білім-инновация» лицейі

Жакипбеков Кайрат Абдурашитович

 

Ұйымдастырушылар мен демеушілер